Tapk LEGA nariu

Lietuvos estetinės ginekologijos asociacija (LEGA) vienija medikus, dirbančius ir besidominčius klinikiniu, moksliniu ir pedagoginiu darbu estetinės chirurginės ginekologijos srityje.

Asociacija siekia užtikrinti kokybišką profesinį narių tobulėjimą, geriausių Europos ir pasaulio estetinės ginekologijos praktikų sklaidą Lietuvoje bei inicijuoti pacienčių ir visuomenės švietimą bei edukaciją.

Profesiniai narystės LEGA privalumai:

  • Specialios narių kainos ir nuolaidos LEGA profesiniams renginiams ir mokymams.
  • Galimybė tiesiogiai bendrauti ir bendradarbiauti su estetinės chirurginės ginekologijos profesionalais, gauti iš jų naujausias žinias, atsakymus į rūpimus klausimus.
  • Pačios naujausios žinios apie estetinę chirurginę ginekologiją, reguliariai siunčiamos LEGA nariams elektroniniu paštu.
  • Atstovavimas LEGA narių interesams valstybės ir savivaldybių institucijose, visuomeninėse organizacijose.

Narystė Lietuvos estetinės ginekologijos asociacijoje – tai puiki galimybė būti lyderiu savo profesinėje srityje, keistis idėjomis, įgyti žinių, gauti patarimų ir aktualios profesinės informacijos iš pažangiausių Lietuvos ir užsienio estetinės chirurginės ginekologijos specialistų.

Tapkite LEGA dalimi jau dabar!

Kas gali tapti LEGA nariais?
LEGA nariais gali būti visi medikai, kurie pritaria asociacijos veiklai, yra susipažinę su įstatais ir veikla, domisi estetinės chirurginės ginekologijos naujovėmis.

Kaip tapti LEGA nariu?

Norint tapti LEGA nariu, reikia užpildyti žemiau esančia nario anketą. LEGA Taryba apsvarstys Jūsų gautą paraišką ir apie savo sprendimą Jus informuos anketoje nurodytu e. pašto adresu.

Metinis LEGA narystės mokestis – 50 eurų. LEGA Tarybai patvirtinus paraišką ir sumokėjus nario mokestį, Jūs tapsite asociacijos nariais.

Nario anketa

 

Apsaugos kodas